БУЛІНГ ЯК СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНА ПРОБЛЕМА ТА ШЛЯХИ ЇЇ ВИРІШЕННЯ

З метою профілактики і захисту дітей від шантажу у цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації
Stop Sexting - соціальна реклама «Припиніть струшувати дитину»
План заходів на 2019-2020 н.р., спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню)

/Files/images/zagruzki/1536936406_booling3.png

67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою булінгу (цькування) протягом останніх трьох місяців. 24% дітей стали жертвами булінгу, і 48% з них нікому не розповідали про ці випадки.

Такими є результати дослідження, проведеного ЮНІСЕФ цього року. Булінг - важлива проблема для дітей в Україні.

/Files/images/zagruzki/144_n.jpg /Files/images/zagruzki/144694n.jpg

ЮНІСЕФ розпочинає кампанію проти булінгу.

Був заснований сайт stopbullying.com.ua, де школярі та батьки можуть дізнатися про булінг.

/Files/images/zagruzki/La_strada_Ukraine-fill-610x460.jpg /Files/images/zagruzki/La_strada_1_3.gif

Як батькам упоратися з булінгом.

Методичні рекомендації щодо формування безпечного освітнього простору, запобігання булінгу та мобінгу в Новій українській школі

Рекомендації щодо подолання дитячої агресивності

Порядок реагування закладуосвіти на випадки булінгу(цькування)

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯДУ ЗАЯВ ПРО ВИПАДКИ БУЛІНГУ В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ