ПРЕЗИДЕНТСЬКА РАДА ЗЗОШ № 49

ПРЕЗИДЕНТ
ЗАСТУПНИК ПРЕЗИДЕНТА
СЕКРЕТАР ПРЕЗИДЕНТА
ЦЕНТР «ОСВІТА» ЦЕНТР «ДОЗВІЛЛЯ» «ПРЕС–ЦЕТР»
Комісія «Дисципліна і порядок» Комісія «Екологія та здоров'я» «Навчальна комісія» Комісія «Організації дозвілля» Комісія «Трудових справ»
Склад президентської ради
ЗЗОШ № 49 на 2018-2019 н.р.

Президент школи – Мамедова Каміла 10 - А

Заступник Президента – Пелюшенко Катерина 11 - А

Секретар президента – Демченко Софія 9 - А

Центр «Освіта»

Голова комісії «Дисципліна і порядок» -Ягудін Даніл 10 – А

Голова комісії «Екологія та здоров'я» - Яцук Сергій 11-А

Голова «Навчальної комісії» -Ісправнікова Маргарита 10 – А , Неалова Євгенія 9 - А

Центр «Дозвілля»

Голова комісії «Організація дозвілля» -Кириленко Ілля 10 - А, Шинкаренко Тетяна 8 -Б

Голова комісії «Трудових справ» - Ліньков Нікіта 10 -А

Голова «Прес-центру» - Красицька Олена 8 - А

Презентація

/Files/images/zagruzki/IMG_7216.JPG /Files/images/zagruzki/IMG_6898.JPG /Files/images/zagruzki/IMG_6580.JPG

Мала гуманітарна академія радо зустріла нас 19.10.17 р. Саме тут відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування Хортицького району у формі відкритого мікрофона "Я маю право". Мамедова Каміла, учениця 9 - Б класу, гідно представила нашу школу. Гордимося!