шкільного бібліотекаря

/Files/images/biblioteka/den_bibliotek.jpg

Всеукраїнська акція
«Читаємо казки В.О.Сухомлинського»

Квеквескірі Маріка "Чому ж мама так хвалить" Томашевська Віка "Навіщо кажуть спасибі" Тимченко Олеся "Найледачіший у світі кіт"
Кішко Єгор "Соромно перед соловейком" Бабіч Єва "Лялька з відбитою ручкою" Турчак Аліна "Як Павлик списав задачу"
Савелло Анастасія "Красиві слова і красиво діло" Калугіна Анастасія "Що краще" Квеквескірі Маріка "Чому заплакав Петрик"

Край мій , гордість моя!

/Files/images/biblioteka/881.jpg /Files/images/biblioteka/662.jpg /Files/images/biblioteka/403.jpg /Files/images/biblioteka/881.jpg

День довкілля 2021

Щороку у третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля. Це чудова нагода вкотре наголосити на важливості відповідального ставлення до навколишнього середовища.

Завдання людства полягає у досягненні необхідної рівноваги
між природними та цивілізаційними чинниками
для продовження життя на планеті.

/Files/images/09-04.jpg /Files/images/59.jpg /Files/images/изображение_viber_2021-04-19_10-10-00.jpg

Запрошуємо до акції!

До уваги педагогічної і бібліотечної спільноти,всіх інтернет-читачів!

До 150-річчя від дня народження видатної української письменниці, найвідомішої жінки давньої та сучасної України Лесі Українки оголошується проведення мережевої акції "Вічно живий голос!".

Термін проведення: з 1 по 28 лютого 2021 року на платформі ЗапоВікі. (http://zw.ciit.zp.ua/index.php/Акція_"Вічно_живий_голос!")

Організатор акції: Комунальний заклад "Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" ЗОР

Координатор: Людмила Крижко, методист КЗ "ЗОІППО" ЗОР

Якщо твори Лесі Українки знаходять відгук у вашій душі,

тоді ця акція для ВАС!

ЗАПРОШУЄМО ДО АКТИВНОЇ УЧАСТІ!!!

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу (від 04.01.2024)

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу (від 27.11.2023)

Витяг з протоколу засідання педагогічної ради від 11.03.2021
Про вибір і замовлення підручників для 4 класів"Математика"(у 2 частинах)
Про вибір та замовлення підручників для 8 класів.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 4 та 8 класів

Витяг з протоколу засідання педагогічної ради від 04.02.2021 "Про вибір і замовлення підручників для 4 класу"

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 4 класу стр1. стр2.

«Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів».

Протокол засідання педагогічної ради №4 від 08.04.2020

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу частина1 частина 2

Протокол засідання педагогічної ради №3 від 06.03.2020

Протокол засідання педагогічної ради №6 від 20.03.2019

Протокол засідання педагогічної ради №5 від 05.03.2019

Протокол засідання педагогічної ради №1 від 19.10.2018

Протокол засідання педагогічної ради №8від 16.05.18

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу

Протокол засідання педагогічної ради №6 від 24.04.2018 частина1 частина2

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 класу

Заплановані заходи

Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу на 2018-2019 н.р.

Витяг із протоколу засідання педагогічної ради №4 від 12.02.2018