/Files/images/proforntatsya/proforiyentaciya.jpg

Вибір професії— один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії — це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі.

З метою формування в учнів професійного самовизначення в закладі освіти налагоджена робота з професійної орієнтації.

Що повинен знати та вміти професіонал майбутнього?

• Працюватина межі одночасно кількох професій(вузька спеціалізація суттєво обмежує можливості якісної самореалізації)
  • Оброблятивеликі об’єми інформації(шалений інформаційний потік потребує справжніх фахівців із використання інструментарію Big Data)
  • Вмітипрацювати дистанційно(ефективно організувати робочий час поза межами офісу)
  • Самовдосконалюватисяпротягом усього життя(для фахівця майбутнього є недопустимим зупинитися у своєму професійному та особистісному розвитку, навіть на тиждень!)
  • Творчо мислити(виграє той, хто пропонує нестандартні рішення)
  • Володітиsoftskills(вміння спілкуватися, організувати свій час, розуміти емоції партнера, мати критичне мислення, бути лідером)
  • Знатиіноземні мови(створення світових комунікаційних майданчиків – основа успішного розвитку економіки майбутнього)
  • Вмітипрацювати ізIT-технологіями(девіз сучасного бізнесу:«Діджиталізуйся або вмирай!»демонструє необхідність використання CRM-систем у будь-якій професійній діяльності)
  • Бути готовим дозміни понад десяти професій(здатність ризикувати)

/Files/images/proforntatsya/конспект.jpg
Профорієнтаційні заняття з учнями
( конспекти уроків)

Корисні посилання :

1.Інтернет - довідник для учня, - KudaPostupat.ua

2
. Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри. Офіційний Інтернет-портал Державної служби зайнятостіУкраїни. Сервіс з он-лайн тестування

3. Каталог найпопулярніших професій з описом вимог та обов’язків.– для дітей старшого шкільного віку Jobs.ua.

4. Дія.Освіта

5. Ким бути?- довідник професій .

6. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЄКТ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА ПОБУДОВИ КАР’ЄРИ"

7. Перелік сайтів навчальних закладів м.Запоріжжя